UZAVŘENÍ ŠKOLY DO 30. 6. 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milé děti,

S ohledem na minimální zájem a další organizační okolnosti (zejména vysoký počet žáků i pedagogů v rizikové skupině) ZŮSTÁVÁ ŠKOLA I PO 1. 6. 2020 UZAVŘENA.

Rozhodnutí bylo učiněno po dlouhé a zralé úvaze. Věřte, že i pro nás by bylo snadnější školu otevřít a moc nám chybíte.

Vážení rodiče a zákonní zástupci, chci vám vyjádřit obrovský dík a respekt za práci, kterou doma odvádíte. Vím, že to není jednoduché, když musíte navíc ještě chodit do práce.

Milé děti, děkuji vám za trpělivost a píli. Víme, že by bylo pro nás všechny jednodušší být spolu, ale musíme se naučit, že v životě jsou i chvíle, kdy věci nejdou tak, jak bycho si přáli a my se s tím musíme smířit.

Milé kolegyně, VELKÝ DÍK A RESPEKT.

Těším se na shledanou s Vámi všemi.

P. Jiran

Zpět do aktivit / akcí