Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout
499 405 439
zsslunecni@zs-slunecni.cz
MÁME 3. MÍSTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

MÁME 3. MÍSTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ 6. 6. 2019 ÚPICE 

Ve čtvrtek  6. 6. 2019 se konalo krajské kolo soutěže „Mladý zdravotník“ v Úpici, kterého se v letošním roce účastnilo celkem 14 hlídek. Velkou radost nám udělal náš tříčlenný tým žáků – Markéta Brodská, Radek Kobrle a Jan Jeník, který obdržel krásné 3. místo.

Samotná soutěž, ale i příprava na ni je velice náročná. Je pro žáky velikou zátěží. Musí prokázat na 12 stanovištích mnoho znalostí a dovedností nejen ze zdravovědy, ale musí znát léčivé rostliny, dopravní výchovu, otázky týkající se zdravého životního stylu, historie ČČK, vyjmenovat vybavení zdravotnické brašny, prokázat dovednosti v obvazových technikách různého poranění těla, musí umět dopravit raněného na určité místo a vyrobit si nosítka, plní sportovní disciplínu a prokazují na 3 stanovištích první pomoc na živých figurantech s resuscitací. Moc jim gratulujeme a jsme rádi, že takto vzorně reprezentují naši školu!!!

Velké poděkování a uznání za poctivou přípravu patří paní učitelce Martině Kuchařové.

  Zpět do aktivit / akcí
Děkujeme všem partnerům za jejich podporu.

PARTNEŘI ŠKOLY

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.