Stravování

Strava je poskytována formou dovozu obědů do výdejny stravy v areálu naší školy ze Školní jídelny Krkonošského gymnázia a Střední odborné školy, Horská 309, Hostinné.

Cena oběda je dle věkové kategorie:

• 7 - 10 let = 24,-Kč,
  • 11-14 let = 25,-Kč,
  • 15 let a více = 26,-Kč

Obědy lze platit:

• hotově do pokladny Školní jídelny SOŠ a Gymnázia Hostinné
  • příkazem na účet školní jídelny č. ú.: 225880790/0600 - kde je variabilní symbol část rodného čísla strávníka (bez čísel za lomítkem, např. 981206).  Strávníci si bez předchozího uložení peněžní částky na svůj stravovací účet nemohou objednat obědy. Minimální vklad na účet je 100,- Kč.

V době nemoci mají žáci nárok na oběd pouze první den nemoci, ten si mohou rodiče vyzvednout ve výdejně ve škole po 11,00 hodině. Oběd můžete také odhlásit a to nejpozději do 7,00 hod. v kanceláři Školní jídelny - Horská 309  (kancelář je v 1. patře, zadní vchod do jídelny vstup od mostu) nebo na tel. čísle  499 441 342. Další dny se musí obědy zrušit.

ŠKOLA NEBUDE ZAJIŠŤOVAT OHŘÍVÁNÍ OBĚDŮ PŘINESENÝCH Z DOMU. Výjimka může být povolena pouze dítěti, které má od lékaře nařízenu speciální dietu.

Pokračujeme v projektu "OVOCE DO ŠKOL".