Aktuality/akce

VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠEMU SVÁTKU

PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ, HROMADU ŠTĚSTÍ A PROSLUNĚNÉ DNY KE DNI DĚTÍ

Moc rádi bychom váš svátek oslavili společně s vámi. Chybíte nám. O to více se budeme těšit v září.

Moc vás zdraví všichni dospěláci ze Sluneční

UZAVŘENÍ ŠKOLY DO 30. 6. 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milé děti,

S ohledem na minimální zájem a další organizační okolnosti (zejména vysoký počet žáků i pedagogů v rizikové skupině) ZŮSTÁVÁ ŠKOLA I PO 1. 6. 2020 UZAVŘENA.

DĚKUJI !!!

MILÉ DĚTI, VÁŽENÍ RODIČE,

DOVOLTE MI POCHVÁLIT VÁS VŠECHNY, KTEŘÍ POCTIVĚ PRACUJETE A KOMUNIKUJETE SE SVÝMI VYUČUJÍCÍMI. VÍME, ŽE TO PRO VÁS NENÍ JEDNODUCHÉ.

VĚŘTE, ŽE I MY, UČITELÉ, SE UŽ TĚŠÍME , AŽ SE VŠICHNI SPOLEČNĚ UVIDÍME V NAŠICH TŘÍDÁCH.

VELKÝ DÍK PETŘÍ VŠEM PEDAGOGŮM ZA JEJICH NASAZENÍ A ZODPOVĚDNÝ A POCTIVÝ PŘÍSTUP K PRÁCI, KTERÁ JE TEĎ DALEKO OBTÍŽNĚJŠÍ.

NEPODLÉHEJTE ŽÁDNÝM OBAVÁM A STRACHU! VŠECHNO URČITĚ VE ZDRAVÍ ZVLÁDNEME A BRZY SE UVIDÍME.

PŘEJI VÁM VŠEM HODNĚ SÍLY A SLUNEČNÍCH PAPRSKŮ, KDYŽ UŽ JSME ZE SLUNEČNÍ.

PEVNÉ ZDRAVÍ! ZVLÁDNEME TO!!!

Přemek Jiran - zást. řed.

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU

UZAVŘENÍ ŠKOLY - KORONAVIRUS

JAK ŘEŠIT OŠETŘOVNÉ?

Galerie města Trutnov - Výstava Václava Girsy - 19. 2. 2020

.... tvoření nás baví

PLAVECKÝ KURZ 2020

Ve vodě jsme jako doma. Děkujeme do Jilemnice.

KARNEVAL 30. 1. 2020

Zakončení 1. pololetí nemohlo proběhnout ve veselejším duchu. Mockrát děkujeme našemu kamarádovi Slávkovi Šmídovi!

VÁNOČNÍ BESÍDKA 12. 12. 2019

Po roce jsme opět převedli jak umíme zpívat a recitovat a jak šikovné máme ruce. Děkujeme všem našim dospělákům, kteří s námi besídku připravili.

NAVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ

Věková skupina

Stávající cena

Nová cena od 1. 1. 2019

7 – 10 let

24,-

25,-

11 – 14 let

25,-

28,-

15 a více

26,-

31,-

Mikuláš na Sluneční 5. 12. 2020

Ani v tomto roce nemohl Mikuláš se svou družinou minout naši školu, aby odměnil naše hodné děti. Děkujeme!

Adventní výlet do Jilemnice 2. 12. 2019

Vánoce v Krkonoších aneb adventní zastavení v předvánočním shonu v jilemnickém muzeu.

VÝLET DO VRCHLABÍ - I. třída

V rámci třídního projektu "Poznáváme okolní města" jsme se 10. 10. 2019 vydali za krásami "brány Krkonoš"

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM

Další milé a zajímavé setkání s knížkou a známou osobností - čtvrtek 19. 9. 2019, Střelnice Vrchlabí

ŠKOLNÍ VÝLET - BALDŮV SVĚT- 12. 6. 2019

Na konci školního roku jsme si zasloužili pěkně se vyřádit. Baldův svět byl tím pravým místem.

MÁME 3. MÍSTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Tým naší školy vybojoval krásné 3. místo na soutěži mladých zdravotníků v Úpici. BLAHOPŘEJEME !!!

TURNAJ BOCCIA - VRCHLABÍ 26. 3. 2019

Nevadí, že jsme nezvítězili. Ukázali jsme, že umíme bojovat, hrát fér a umíme se hezky chovat.

KARNEVAL 13. 3. 2019

Tradiční odpoledne plné her, soutěží a tance jsme si náramně užili.

ADVENTNÍ VÝLET DO RATIBOŘIC 7. 12. 2018

Možnost potkat se s BABIČKOU a jejími vnoučaty jsme si nemohli nechat ujít.

VÁNOČNÍ BESÍDKA A TRH 6. 12. 2018

Koledy, říkadla, vůně cukroví a dobrá nálad patří k adventu na Sluneční již neodmyslitelně.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 5. 12. 2018

Děkujeme Mikulášovi, andílkům a čertům z DDM Hostinné za zpříjemnění svátečního dne i za dárečky.

Keramický den - 14. 11. 2018

Pilně se připravujeme na vánoční besídku. Tentokrát pracujeme s keramickou hlínou.

Návštěva dne otevřených dveří u našich starších kamarádu ze střední školy - 8. 11. 2018

VZPoura úrazům 1. 11. 2018

Děkujeme za velmi poučné a zajímavé povídání. Budeme na sebe dávat pozor.

MLADÝ ZDRAVOTNÍK - ÚPICE 14. 6. 2018

MÁME 1. MÍSTÓÓÓÓÓOÓ !!!!!! Náš tým vyhrál krajské kolo „Mladého zdravotníka“