Aktuality/akce

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ - 13. 10. 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

opatření vyhlášená vládou na období od 14. 10. 2020 se na naši školu NEVZTAHUJÍ.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SLUNEČNÍ FUNGUJE DÁL V BĚŽNÉM REŽIMU. Pro školní družinu platí stejná pravidla jako v opatření ze dne 9. 10. 2020

O případných změnách Vás budeme informovat.

Prodloužení termínu podzimních prázdnin na celý týden, tj. od pondělí 26. 10. do neděle 1. 11. 2020 se nemění.

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ - 9. 10. 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

opatření vyhlášená vládou na období 12. – 25. 10. 2020 se na naši školu NEVZTAHUJÍ.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SLUNEČNÍ FUNGUJE DÁL V BĚŽNÉM REŽIMU

Školní družina funguje normálně, budeme však rádi, pokud si děti budete vyzvedávat co nejdříve, popř. budete-li si děti brát hned po vyučování, abychom co nejvíce snížili možné nebezpečí přenosu nemoci.

Prosíme, abyste nepodceňovali jakýkoli příznak onemocnění u vašich dětí. Posílejte je do školy, pouze pokud jsou naprosto v pořádku.

Podzimní prázdniny

se z nařízení vlády prodlužují na celý týden, tj. od pondělí 26. 10. do neděle 1. 11. 2020

NOŠENÍ ROUŠEK OD 10. 9. 2020 V PROSTORÁCH ŠKOLY

Mimořádné opatření MŠMT o nošení roušek ve společných prostorách školy se na náš typ zařízení nevztahuje.

POVINNOST NOSIT ROUŠKY PRO RODIČE A ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE PLATÍ A TRVÁ !!!

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE, ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Věnujte, prosím, pozornost preventivním opatřením a dalším nařízením. Žádáme o jejich důsledné respektování.

Pro více informací rozklikněte tento odkaz.

ŠŤASTNÝ , KLIDNÝ A ÚSPĚŠNÝ ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Milé děti, vážení rodiče a zákonní zástupci, milé kolegyně,

přeji nám všem, aby školní rok 2020/2021 proběhl především v klidu a s co možno nejméně překážkami (např. v podobě uzavření školy apod.)

Děti, přeji Vám mnoho úspěchů a důvodů k úsměvu, mnoho nových znalostí, dovedností, ale především času stráveného mezi kamarády.

Vážení rodiče, zákonní zástupci, přeji Vám mnoho sil a úspěchu při výchově a domácí výuce vašich dětí, mnoho trpělivosti, bude-li jí třeba pokud by došlo k znovuzavření školy.

My, všichni ze Sluneční Vám slibujeme, že budeme, jako vždy, dělat vše proto, aby se u nás vaše děti cítily hezky, a že kroky k jejich místu na Slunci povedeme bezpečně.

Pevné zdraví a prosluněné dny u nás ve Sluneční!

Přemek Jiran - zást. řed.

JAK ŘEŠIT OŠETŘOVNÉ?

Galerie města Trutnov - Výstava Václava Girsy - 19. 2. 2020

.... tvoření nás baví

PLAVECKÝ KURZ 2020

Ve vodě jsme jako doma. Děkujeme do Jilemnice.

KARNEVAL 30. 1. 2020

Zakončení 1. pololetí nemohlo proběhnout ve veselejším duchu. Mockrát děkujeme našemu kamarádovi Slávkovi Šmídovi!

VÁNOČNÍ BESÍDKA 12. 12. 2019

Po roce jsme opět převedli jak umíme zpívat a recitovat a jak šikovné máme ruce. Děkujeme všem našim dospělákům, kteří s námi besídku připravili.

NAVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ

Věková skupina

Stávající cena

Nová cena od 1. 1. 2019

7 – 10 let

24,-

25,-

11 – 14 let

25,-

28,-

15 a více

26,-

31,-

Mikuláš na Sluneční 5. 12. 2020

Ani v tomto roce nemohl Mikuláš se svou družinou minout naši školu, aby odměnil naše hodné děti. Děkujeme!

Adventní výlet do Jilemnice 2. 12. 2019

Vánoce v Krkonoších aneb adventní zastavení v předvánočním shonu v jilemnickém muzeu.

VÝLET DO VRCHLABÍ - I. třída

V rámci třídního projektu "Poznáváme okolní města" jsme se 10. 10. 2019 vydali za krásami "brány Krkonoš"

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM

Další milé a zajímavé setkání s knížkou a známou osobností - čtvrtek 19. 9. 2019, Střelnice Vrchlabí

ŠKOLNÍ VÝLET - BALDŮV SVĚT- 12. 6. 2019

Na konci školního roku jsme si zasloužili pěkně se vyřádit. Baldův svět byl tím pravým místem.

MÁME 3. MÍSTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Tým naší školy vybojoval krásné 3. místo na soutěži mladých zdravotníků v Úpici. BLAHOPŘEJEME !!!

TURNAJ BOCCIA - VRCHLABÍ 26. 3. 2019

Nevadí, že jsme nezvítězili. Ukázali jsme, že umíme bojovat, hrát fér a umíme se hezky chovat.

KARNEVAL 13. 3. 2019

Tradiční odpoledne plné her, soutěží a tance jsme si náramně užili.

ADVENTNÍ VÝLET DO RATIBOŘIC 7. 12. 2018

Možnost potkat se s BABIČKOU a jejími vnoučaty jsme si nemohli nechat ujít.

VÁNOČNÍ BESÍDKA A TRH 6. 12. 2018

Koledy, říkadla, vůně cukroví a dobrá nálad patří k adventu na Sluneční již neodmyslitelně.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 5. 12. 2018

Děkujeme Mikulášovi, andílkům a čertům z DDM Hostinné za zpříjemnění svátečního dne i za dárečky.

Keramický den - 14. 11. 2018

Pilně se připravujeme na vánoční besídku. Tentokrát pracujeme s keramickou hlínou.

Návštěva dne otevřených dveří u našich starších kamarádu ze střední školy - 8. 11. 2018

VZPoura úrazům 1. 11. 2018

Děkujeme za velmi poučné a zajímavé povídání. Budeme na sebe dávat pozor.

MLADÝ ZDRAVOTNÍK - ÚPICE 14. 6. 2018

MÁME 1. MÍSTÓÓÓÓÓOÓ !!!!!! Náš tým vyhrál krajské kolo „Mladého zdravotníka“