Aktuality/akce

UZAVŘENÍ ŠKOLY OD 18. 1. 2021 - DISTANČNÍ VÝUKA + POKYNY K ŽÁDOSTI O OŠETŘOVNÉ

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

moc nás to mrzí, ale vzhledem k vysokému počtu nakažených padagogických pracovníků a vysokému počtu pedagogů a dětí v karanténě

se ŠKOLA Z ROZHODNUTÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ SPRÁVY OD PONDĚLÍ 18. 1. 2021 DO ČTVRTKU 28. 1. UZAVÍRÁ.

Přecházíme na distanční výuku tak, jak probíhala v průběhu listopadu.

• BUĎTE V KONTAKTU SE SVÝMI TŘÍDNÍMI UČITELKAMI
  • RESPEKTUJTE JEJICH POKYNY
  • ZVAŽTE ZAPOJENÍ DĚTÍ DO VÝUKY S OHLEDEM NA JEJICH MOMENTÁLNÍ ZDRAVOTNÍ STAV
  • ZACHOVEJTE KLID - MYSLETE PŘEDEVŠÍM NA SVÉ ZDRAVÍ A POHODU

Velmi nás mrzí, že nás epidemiologická situace donutila k uzavření školy. Jakmile to bude možné, vrátíme se do lavic Věřím, že ve vzájemné spolupráci vše zvládneme.

O přesném termínu otevření školy budete včas informováni.

Pro informace o ošetřovném rozklikněte tento odkaz!

Přeji Vám mnoho síly a trpělivosti.

P. Jiran - zást. řed.

PF 2021

PRODLOUŽENÍ VÁNOČNÍCH PRÁZDNIN

Vážení rodiče,

Na základě nařízení Vlády ČR č. 1335 ze dne 14. 12. 2020 se prodlužují vánoční prázdniny. Děti jdou před prázdninami naposledy do školy v pátek 18. 12. 2020. V pondělí 21. a úterý 22. 12. 2020 již výuka neprobíhá, nefunguje ani školní družina.

POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÝCH PROSTŘEDKŮ NA ZAKRYTÍ DÝCHACÍCH CEST OD 18. 11. 2020

Po konzultaci s odborem školství KH kraje a na základě zkušeností s nošením roušek v zařízeních, která také tuto povinnost nemají a přesto přísně dodržují jejich používání, Vás žádám o maximální míru ohleduplnosti a vstřícnosti - důrazně doporučuji používání ochranných prostředků na zakrytí nosu a úst, abychom co možná nejvíce snížili nebezpečí, že příští dny či týdny budeme trávit v karanténě nebo s vážnými zdravotními problémy. Výjimečné případy, kdy z vážných důvodů dítě nemůže roušku mít, budeme řešit individuálně. Pedagogičtí pracovníci školy budou ochranné prostředky používat. Věřím, že doporučení budete respektovat a děti budou do školy roušky nosit v minimálním počtu 2 na den (lépe 3 a více) + igelitový sáček na již použité.

Děkuji za pochopení, vstřícnost a ohleduplnost.

P. Jiran - zást. řed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE, ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Věnujte, prosím, pozornost preventivním opatřením a dalším nařízením. Žádáme o jejich důsledné respektování.

Pro více informací rozklikněte tento odkaz.

ŠŤASTNÝ , KLIDNÝ A ÚSPĚŠNÝ ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Milé děti, vážení rodiče a zákonní zástupci, milé kolegyně,

přeji nám všem, aby školní rok 2020/2021 proběhl především v klidu a s co možno nejméně překážkami (např. v podobě uzavření školy apod.)

Děti, přeji Vám mnoho úspěchů a důvodů k úsměvu, mnoho nových znalostí, dovedností, ale především času stráveného mezi kamarády.

Vážení rodiče, zákonní zástupci, přeji Vám mnoho sil a úspěchu při výchově a domácí výuce vašich dětí, mnoho trpělivosti, bude-li jí třeba pokud by došlo k znovuzavření školy.

My, všichni ze Sluneční Vám slibujeme, že budeme, jako vždy, dělat vše proto, aby se u nás vaše děti cítily hezky, a že kroky k jejich místu na Slunci povedeme bezpečně.

Pevné zdraví a prosluněné dny u nás ve Sluneční!

Přemek Jiran - zást. řed.

JAK ŘEŠIT OŠETŘOVNÉ?

Galerie města Trutnov - Výstava Václava Girsy - 19. 2. 2020

.... tvoření nás baví

PLAVECKÝ KURZ 2020

Ve vodě jsme jako doma. Děkujeme do Jilemnice.

KARNEVAL 30. 1. 2020

Zakončení 1. pololetí nemohlo proběhnout ve veselejším duchu. Mockrát děkujeme našemu kamarádovi Slávkovi Šmídovi!

VÁNOČNÍ BESÍDKA 12. 12. 2019

Po roce jsme opět převedli jak umíme zpívat a recitovat a jak šikovné máme ruce. Děkujeme všem našim dospělákům, kteří s námi besídku připravili.

NAVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ

Věková skupina

Stávající cena

Nová cena od 1. 1. 2019

7 – 10 let

24,-

25,-

11 – 14 let

25,-

28,-

15 a více

26,-

31,-

Mikuláš na Sluneční 5. 12. 2020

Ani v tomto roce nemohl Mikuláš se svou družinou minout naši školu, aby odměnil naše hodné děti. Děkujeme!

Adventní výlet do Jilemnice 2. 12. 2019

Vánoce v Krkonoších aneb adventní zastavení v předvánočním shonu v jilemnickém muzeu.

VÝLET DO VRCHLABÍ - I. třída

V rámci třídního projektu "Poznáváme okolní města" jsme se 10. 10. 2019 vydali za krásami "brány Krkonoš"

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM

Další milé a zajímavé setkání s knížkou a známou osobností - čtvrtek 19. 9. 2019, Střelnice Vrchlabí

ŠKOLNÍ VÝLET - BALDŮV SVĚT- 12. 6. 2019

Na konci školního roku jsme si zasloužili pěkně se vyřádit. Baldův svět byl tím pravým místem.

MÁME 3. MÍSTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Tým naší školy vybojoval krásné 3. místo na soutěži mladých zdravotníků v Úpici. BLAHOPŘEJEME !!!

TURNAJ BOCCIA - VRCHLABÍ 26. 3. 2019

Nevadí, že jsme nezvítězili. Ukázali jsme, že umíme bojovat, hrát fér a umíme se hezky chovat.

KARNEVAL 13. 3. 2019

Tradiční odpoledne plné her, soutěží a tance jsme si náramně užili.

ADVENTNÍ VÝLET DO RATIBOŘIC 7. 12. 2018

Možnost potkat se s BABIČKOU a jejími vnoučaty jsme si nemohli nechat ujít.

VÁNOČNÍ BESÍDKA A TRH 6. 12. 2018

Koledy, říkadla, vůně cukroví a dobrá nálad patří k adventu na Sluneční již neodmyslitelně.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 5. 12. 2018

Děkujeme Mikulášovi, andílkům a čertům z DDM Hostinné za zpříjemnění svátečního dne i za dárečky.

Keramický den - 14. 11. 2018

Pilně se připravujeme na vánoční besídku. Tentokrát pracujeme s keramickou hlínou.

Návštěva dne otevřených dveří u našich starších kamarádu ze střední školy - 8. 11. 2018

VZPoura úrazům 1. 11. 2018

Děkujeme za velmi poučné a zajímavé povídání. Budeme na sebe dávat pozor.

MLADÝ ZDRAVOTNÍK - ÚPICE 14. 6. 2018

MÁME 1. MÍSTÓÓÓÓÓOÓ !!!!!! Náš tým vyhrál krajské kolo „Mladého zdravotníka“