PODĚKOVÁNÍ ZA PODPORU firmě KRPA PAPER a. s.

Rády bychom touto cestou mnohokrát poděkovaly firmě KRPA PAPER, a.s., která se rozhodla štědrým darem 5 000 Kč podpořit II. třídu místní Základní školy Sluneční, která vyučuje děti s různým zdravotním a kombinovaným znevýhodněním. Tito žáčci se jen velmi těžce vzdělávají běžnými prostředky, proto se snažíme poskytovat alternativy, které jim školu zpříjemní a zároveň jsou pro ně do dalšího života přínosnější, než práce s knihou a sezení v lavicích. Tyto alternativy jsou bohužel zpravidla velmi finančně náročné, proto jsme s kolegyněmi a s pomocí rodičů oslovili několik místních firem. S dětmi však nespoléháme jen na pomoc ostatních, ale také se aktivně zapojujeme do různých výzev (teď je to aktuálně ekovýzva „Vyčisti les“), kde si snažíme finanční pomoc sami poctivě zasloužit.

Pomoci místní firmy KRPA PAPER, a. s. si velmi ceníme a vážíme a srdečně ze Sluneční zdravíme. Za kolektiv II. třídy, Hrušková Jaroslava, Vondrová Eliška a Vondrová Eva