SVATOMARTINSKÝ TÝDEN v II. a III. třídě 9. - 11. 11. 2022

V týdnu, kdy má svátek Martin jsme s dětmi z II. a III. třídy prošli  velkým třídenním projektem o sv. Martinovi. Na úvod děti absolvovaly stezku s úkoly a na každém stanovišti se seznámily s nějakou zajímavostí týkající se Martinova života. (Husa, víno, rohlíčky, Martinův život, pořekadla atd.) Den jsme ukončili ochutnávkou vlastnoručně pečených rohlíčků. Druhý den se nesl ve znamení výtvarné dílny. Písní pro Sv. Martina a velkou hostinou jsme náš projekt zakončili. Velké díky všem rodičům, hlavně maminkám za úžasné občerstvení. Jsme za Vaši spolupráci moc rádi a vážíme si jí.

J. Hrušková